CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Pod znakiem róży

6 marca 2009

róże na ślubiePowinniśmy zawsze dążyć do tego, żeby wydarzenie jakim jest ślub i przyjęcie weselne stanowiło jedną zamkniętą i spójną całość. Nie oznacza to oczywiście, że powinno mieć jeden temat, albo że wszystko ma mieć jeden kolor, warto natomiast przemyśleć wszystkie wybory których dokonujemy od początku, tak aby do siebie pasowały.
W jednym ze ślubów, które miałyśmy okazję organizować, przez cały czas przewijał się motyw róży. Wybór tego kwiatu był również dopasowany do stylu kościoła oraz miejsca, w którym odbywało się przyjęcie. Róża czyli królowa kwiatów pięknie się prezentowała w jasnych salach pałacowych i pięknym kościele św. Anny w Krakowie.

Róże pojawiły się już jako tłoczony wzór na zaproszeniach wysyłanych do gości, były obecne również na innych elementach drukowanych ? menu, winietkach i tablicy z rozmieszczeniem gości. Przed bramą kościoła postawiłyśmy dwa zielone drzewka ?kwitnące? różami, po wyjściu z kościoła na parę młodą posypały się płatki tych kwiatów. Oczywiście wszystkie dekoracje na sali oraz bukiet Panny Młodej to również te właśnie kwiaty.
Staramy się aby wszystkie elementy były ze sobą zgrane, aż po kropkę nad ?i?, warto, bo przecież ?diabeł tkwi w szczegółach!?.

róże we włosach

bukiet ślubny

tablica z rozmieszczeniem gości

dekoracja stołu

przyjęcie weselne

tort weselny

dekoracja serwetki

dekoracja stołu Pary Młodej

róże na małych stolikach