CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Świąteczne klimaty

9 marca 2009

tort weselnyŚluby zimową porą plasują się na ostatnim miejscu pod względem liczebności za pozostałymi porami roku. Mają jednak dużo uroku i z pewnością warto przemyśleć organizację swojego w tym czasie. Jeżeli mamy szczęście weźmiemy ślub w otoczeniu białego puchu (baaardzo romantyczne), ci którym na tym zależy powinni przemyśleć organizację ślubu w górach.
Ale nawet jeżeli nie ma śniegu, zima, a szczególnie Święta, to bardzo szczególny, rodzinny czas. Zatem organizacja w tym czasie ślubu to idealne posunięcie.
Najpopularniejszy jest okres Świąt Bożego Narodzenia, ale śluby w Sylwestra to również znakomity pod wieloma względami termin.

Oto kilka korzyści jakie niesie ze sobą ślub i przyjęcie weselne w tym czasie:
- dużo łatwiej niż w lecie o rezerwację wymarzonego miejsca i odpowiednich podwykonawców, ceny również często są dużo korzystniejsze
- jest zimno, ale przynajmniej możemy być pewni, że tak będzie i zaplanować odpowiedni ubiór (wiosną i jesienią  może nas czekać wiele pogodowych niespodzianek)
- kościoły są pięknie przybrane i nastrojowo oświetlone z okazji Świąt Bożego Narodzenia
- dodatkową atrakcją będą pięknie ubrane ulice i stragany świąteczne (szczególnie polecamy krakowski Rynek i jego okolice!)

Oto kilka zdjęć ze ślubu Pary na stałe mieszkającej w Kanadzie, której ślub i przyjęcie weselne miałyśmy okazję organizować w grudniu zeszłego roku.

Panna Młoda krakówślub krakówślub w zimieslub w krakowieslub w zimiewesele w zimiewesele krakówPanna Młoda zimazimowy ślubkonsultanci ślubniprezenty dla gościzabawa weselna