CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Ślubo-impreza

20 maja 2009

ślub w krakowiePrzyjęcia weselne dzielone na część dla rodziny i część dla znajomych są ?w użyciu? od wielu lat. Szczególnie popularne wśród par, które nie przepadają za tradycyjnymi, dużymi weselami, mają przy tym mnóstwo znajomych, z którymi lubią poimprezować.
Tego typu ślub i wesele miałyśmy przyjemność organizować dla Asi i Arka w zeszłym roku. Wspominamy to wydarzenie z wielkim sentymentem, bo Para Młoda to jedni z najsympatyczniejszych, uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych do świata ludzi, jakich znamy.

Ślub miał miejsce w Kościele św. Wojciecha na Rynku Głównym (jako jedyny w zeszłym roku ślub w tym jednym z najstarszych krakowskich kościołów, a to ze względu na to, że wszyscy wybierają raczej olbrzymi Kościół Mariacki obok?). Przyjęcie zostało podzielone na dwie części, pierwsza to obiad dla najbliższej rodziny, druga ? impreza dla znajomych. Obie grupy ?zazębiły? się i spotkały przy podaniu tortu weselnego.
Tego typu podział na przyjęciu z pewnością można polecić wielu parom, które chciałyby aby ich przyjęcie nie wyglądało standardowo, albo tym, które mają dwa pomysły na przyjęcie i nie wiedzą z którego zrezygnować :). Wówczas jest okazja organizacji obu.
Poniżej kilka zdjęć ze ślubu i wesela Asi i Arka.

ślub na rynkuslub w krakowiepoduszka na obrączkiślub płatkiorganizacja ślubuslub koscielny krakowpara młoda krakówimpreza weselnaprzyjęcie weselnepara mlodaplener ślubny kraków