CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Małe przyjęcie z wielkimi atrakcjami

17 września 2009

atrakcje-weselneMagda i Kuba nie chcieli urządzać tradycyjnego, dużego przyjęcia weselnego, wiedzieli, że musi to być coś wyjątkowego. Ślub Cywilny odbył się 8 sierpnia w Dworku Białoprądnickim. Była najbliższa rodzina, przyjaciele, szampan, kwiaty i oczywiście wspaniała atmosfera. Spod Dworku Młodzi odjechali stylowym Jaguarem XJ12 ? z uśmiechem i klasą!Przyjęcie odbyło się w Klimatach Południa ? magicznej restauracji w okolicach Rynku, zlokalizowanej w zacisznym podwórku, z tarasem, gdzie unoszący się w powietrzu aromat prowansalskich ziół i francuskiego wina przenosi nas w niezwykły, może nawet nierzeczywisty świat? W odpowiedni nastój pomogło wprowadzić Gości także starannie dobrane menu i oczywiście wino! Podczas obiadu właścicielka restauracji, pani Bożena, dokonała prezentacji i opowiedziała zgromadzonym o degustowanych trunkach. Każdy mógł przekonać się, które z prezentowanych win najbardziej odpowiada jego podniebieniu.
A kiedy każdy już wiedział co mu najbardziej smakuje? atmosfera stała się bardzo rozluźniona, a Goście odprężeni J Rozpoczęły się ogródkowe pogawędki w zielonej atmosferze, ciekawe sesje zdjęciowe z udziałem jeszcze bardziej interesujących rekwizytów. Kolejną atrakcją była dla wszystkich możliwość gry w bule, petanquebule czyli po prostu kule J - tradycyjnej gry towarzyskiej, pochodzącej z Francji i oczywiście bardzo popularnej w regionie Prowansji.
Zabawa była wspaniała, przekąski wyśmienite, wino błogo szumiało w głowach, ale to nie był jeszcze koniec atrakcji przygotowanych dla biesiadników. Pod restaurację podjechały nietypowe jak na tę okazję środki transportu ? białe meleksy. Wszyscy Goście z Parą Młodą na czele udali się na popołudniową przejażdżkę po centrum Krakowa. I znowu było mnóstwo śmiechu i radości ? Rynek, Planty, Karmelicka, Aleje i przystanek końcowy ? Kino Mikro czyli kolejna niespodzianka dla Gości! W wynajętej sali czekał już na wszystkich schłodzony szampan i wybrany przez Magdę i Kubę film ? Vicky Cristina Barcelona. Dlaczego ten? Jako przedsmak ich niedługiej, wspólnej podróży, oczywiście do Barcelony!
Po tylu przeżyciach i niespodziankach trudno nie powiedzieć ? Ach! Cóż to był za ślub! Bo trzeba przyznać, że na niewielu przyjęcia ślubnych goście mają okazję do zakosztowania tylu rozrywek i atrakcji.

Magdzie i Kubie życzymy, aby przez całe ich przyszłe życie nie zabrakło im tak barwnych i radosnych pomysłów, w jakie obfitowało ich przyjęcie ślubne!

bukiet-slubnypara-mlodaslub-w-krakowie2auto-do-slubuprzyjecie-weselnedegustacja-winawino-na-weseleprzyjecie-w-ogrodziewesele-w-ogrodzie1panna-mloda1zdjecia-w-plenerzegra-w-bulemeleksypara-mloda-w-meleksiepara-mloda-w-kinie