CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Klatka dla ptaków

21 października 2009

mintsflowercomTak, tak! To nam się podoba! Z cyklu ?Pomysły na dekoracje? w roli głównej klatka dla ptaków. Oczywiście musi to być odpowiednia klatka (nie taka, którą można kupić w sklepie zoologicznym), do środka natomiast nie wkładamy ptaków : ) tylko kwiaty lub świece, może również służyć jako skarbonka na koperty od gości. Klatki doskonale pasują do przyjęć w stylu vintage, ale nie tylko. Mogą dodać bardzo romantycznego, nieco intrygującego i z pewnością oryginalnego wyglądu.
Pamiętać jednak należy żeby nie była to jedyna dekoracja przyjęcia, bo mogłoby to wyglądać zbyt dramatycznie. Albo decydujemy się na klatkę pełną kwiatów jako główny element dekoracji stołu, albo ustawiamy i wieszamy kilka tylko wkoło sali (bufety, bar), doskonale będą się prezentowały również w ogrodzie.
Metalowe, drewniane, bambusowe, białe lub kolorowe? możliwości jest bardzo wiele.

slubna-klatka-dla-ptakowdekoracje-slubnekwiaty-w-klatcezawieszki-slubneoryginalne-dekoracje-slubneklatka-na-kopertyweselne-dekoracjeklatka-indonezyjskakolorowe-klatki-dla-ptakowdekoracja-stoluozdobna-klatka-dla-ptakowdekoracja-weselna

Źródło: mintsdesign, weddingpaperdivas, primadonnabride, fajnewesele, countryliving