CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Walentynkowe dekoracje

10 lutego 2010

walentynkiPo raz pierwszy usłyszałam o Walentynkach będąc w podstawówce. Inne to były czasy :). Teraz Walentynki obchodzi się już u nas powszechnie ? począwszy od małych dzieci, skończywszy na idących z duchem czasu babciach i dziadkach (oczywiście jednostki zbuntowane również istnieją).
Sposobów obchodzenia Walentynek są niezliczone ilości, dla tych, którzy postanowili spędzić je w domu, przygotowaliśmy kilka propozycji na dekorację, która oprócz innych istotnych elementów świętowania stanowi niezwykle istotny aspekt wprowadzający odpowiedni nastrój.
Najogólniej - używamy dużo czerwieni, świec, serc w najróżniejszej postaci (leżących, wiszących, do jedzenia…), płatków róż. To zestaw podstawowy, zawsze niezawodny, ale można go modyfikować według własnego gustu i zawartości portfela :). Jedno jest pewne - warto popracować nad wyglądem miejsca, w którym będziemy obchodzic Walentynki.

romantyczne-swieceplatki-rozsmakolyki-walentynkowewalentynkowa-kapielczekoladowe-sercasypialnia-w-walentynkiromantyczna-kolacjadekaracje-w-walentynkiromantyczna-kapielswiece-sercadekoracja-walentynkowaromantyczny-stol