CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Ślub cywilny w Krakowie

23 lutego 2011

dworek bialopradnickiKraków – miasto artystów i zakochanych, historycznych zabytków i nowoczesnej architektury, miasto kultury i zabawy. Po prostu magiczne miejsce.

Wszystkich pragnących urządzić ślub swoich marzeń w tym właśnie mieście, w przypadku jeżeli ma to być ślub cywilny, zachęcamy do czytania. Gdzie w Krakowie można urządzić ceremonię ślubu cywilnego???

Oczywiście w Urzędzie Stanu Cywilnego. Ale nie tylko! Wszyscy ci, którzy chcą czegoś więcej, urząd udostępnia dwa inne miejsca - Dworek Białoprądnicki lub Villę Decjusza.

Dworek Białoprądnicki http://www.dworek.krakow.pl/

Dworek Białoprądnicki znajduje się kilka kilometrów od krakowskiego Rynku, w dzielnicy Prądnik Biały. Obecnie znajduje się w nim Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”. Tradycje kulturalne tego miejsca sięgają XVI wieku. Centrum Kultury prowadzi szeroką działalność skierowaną do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W soboty w Dworku odbywają się śluby cywilne. Goście i para młoda czekają na ślub w Sali Złotej, same śluby odbywają się w Sali kominkowej, z akompaniamentem fortepianu. Jeżeli aura jest sprzyjająca, życzenia po ślubie warto zorganizować przed Dworkiem, otoczonym wypielęgnowanym ogrodem.

Villa Decjusza http://www.willadecjusza.pl/

Villa Decjusza znajduje się w Parku Decjusza, kilka kilometrów od Rynku Głównego. Powstała na początku XVI wieku. Otacza ją piękny, rozległy, stary park. Śluby cywilne odbywają się na pierwszym piętrze Villi. Alkierz Sali Kominkowej jest przeznaczony dla par i świadków na wypełnienie dokumentów, w Sali Czartoryskiej następuje uroczyste przyjęcie oświadczeń o wstąpieniu w związek małżeński. Po ceremonii, w Sali Lubomirskich składane są życzenia i podnoszony toast.
Istnieje również możliwość zorganizowania ceremonii ślubu cywilnego poza wymienionymi miejscami. Wszystkich pragnących dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą www.cracowweddings.com.

ślub cywilny w krakowieślub cywilny kraków

wedding planner krakówślub obcokrajowcówprzyjęcie ślubneślub kraków