CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Koordynator ślubu

22 września 2011

Marriage Advice

 

Zatrudnienie odpowiedniego konsultanta ślubnego, to rzecz ważna i trudna. Ważny jest nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale także styl bycia, sposób prowadzenia rozmowy i to czy po prostu dobrze przyszłym małżonkom z nim się rozmawia i współpracuje. Konsultant zwykle zajmuje się całym szeregiem działań, związanych z przygotowaniem do uroczystości oraz koordynacją samego dnia ślubu. Zdarza się jednak, że Państwo Młodzi sami lub wspólnie z rodziną przygotowują wesele, a poszukują jedynie odpowiedniej osoby do „spięcia” działań podczas ceremonii i zabawy. W takim przypadku niezwykle ważne jest precyzyjne i kompletne przekazanie wszelkich niezbędnych informacji i kontaktów do wszystkich podwykonawców i od możliwie całej rzeszy zaangażowanych w organizację osób.
W lipcu tego roku miałyśmy okazję koordynować wspaniałą ceremonię zaślubin Kasi i Thierego,  która odbyła się w Kościele Mariackim. Pierwszy raz pracowałyśmy w trybie tak ekspresowym. Współpraca uzgodniona zaledwie na tydzień przed ślubem, a spotkanie po przylocie narzeczonych do Polski dosłownie na dzień przed ślubem. Wspólnie z Panią Kasią przygotowałyśmy stosowną tabelkę i listę kontaktów, z którą następnego dnia można było pracować. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, a spokój i szczęście Państwa Młodych nie tylko pomagało w działaniach, ale i udzielało się wszystkim zaproszonym gościom. Miło było działać z tak sympatyczną parą.
 
„Nam również było miło Panią poznać i ja chciałabym jeszcze raz serdecznie za wszystko podziękować!!! Miało to być “w razie czego”, a w sumie była Pani wspaniałym wsparciem, koordynatorem i wybawcą. Bardzo bardzo dziękuję!!!”

Kasia i Thierry