CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Niania, klaun czy powrót do domu?

7 stycznia 2012

little funny boy and girl sitting under umbrella
Pary Młode coraz częściej decydują się na zapraszanie gości weselnych wraz z ich pociechami, szczególnie gdy dzieci małe, a rodzice nie chcą się z nimi rozstać lub po prostu nie mają komu powierzyć ich opieki. Dlatego warto pomyśleć o atrakacjach również dla nich.  Są trzy podstawowe wyjścia:

Po pierwsze atrakcje i zabawy na weselu: można zaprosić klauna, zamówić bańki mydlane czy czekoladową fontannę (słodkie, umorusane zdjęcia dzieciaków gwarantowane;)).

Po drugie można zapewnić dzieciom opiekunkę, która zajmie się nimi w trakcie wesela. Lub, jeśli pozwala na to otoczenie, zabierze je na plac zabaw, huśtawki czy spacer. A wieczorem umyje, położy i dopilnuje spokojnego snu. Jeśli dzieci ma być większa gromadka, to na pewno przyda się więcej osób do opieki.

Trzecim wyjściem jest odwiezienie dzieci wieczorem do domu. Odwożenie przez rodziców zdecydowanie odradzamy (kierowca nie może pić alkoholu do momentu odwożenia, kierowca traci dobrą zabawę na transport no i mogą go minąć jakieś ważne atrakcje weselne;)). Bywa, że pomocni okazują się rodzice, teściowe lub inne życzliwe osoby, które w dobroci serca podjadą zabrać pociechę.Celebration clown

Niewątpliwie jednak każde dopracowane wesele powinno mieć w swoim programie opcję opieki dla dzieci. Rodzice maluchów na pewno będą Wam wdzięczni, za możliwość swobodnej zabawy, a jednocześnie bliskości dziecka. No a poza tym zawsze można “zatrudnić” maluchy do niesienia trenu, podawania obrączek czy sypania płatków. Będą szczęśliwe i dumne z powierzenia im tak odpowiedzialnej funkcji, no a do tego możliwość wystąpenia w białej, falbankowej sukience - czysta radość.