CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Kwiaty we włosach

21 marca 2012

fashion model with large hairstyle and flowers in her hair.

Nastała wiosna a z wiosną nastały wiosenne porządki i to nie tylko te domowe, ale także związane z wyglądem. Odwiedzamy kosmetyczki i fryzjerów, szukamy inspiracji, zmiany, odświeżenia, po prostu czegoś nowego.

Podobnie jest z fryzurami ślubnymi – każdy nowy sezon przynosi modę na inne style uczesania i ozdoby. Grymasom mody nie poddają się jedynie dodatki kwiatowe, które świetnie pasują do większości fryzur, ładnie komponują się z większością sukien, a wybór może ograniczać się, w zależności od aktualnie panujących trendów, do określenia rodzaju kwiatów i ich wielkości czy stawiamy na formy minimalistyczne i skromne czy wręcz przeciwnie na duże i dominujące ozdoby.

W sezonie ślubnym 2012 królować będą lekkie, dziewczęce fryzury ślubne. Lekkie loki na rozpuszczonych włosach albo luźno upięte w subtelny kok. No i do tego koniecznie kwiaty we włosach albo oryginalne spinki z kryształkami i piórami.

Oczywiście najważniejsza jest wygoda i dobre samopoczucie, jeśli więc gustujecie w ściśle upiętych kokach nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać takie uczesanie skomponowane np. z tradycyjnym welonm. Jeżeli tkwi w Was romantyczna dusza, idealnie może sprawdzić się warkocz: delikatnie spadający na ramiona albo w formie ozdoby bardziej wymyślnej fryzury ślubnej.

Pamiętajcie jednak, żeby wybrać dobrego i sprawdzonego, odpowiednio wcześnie zadbać o witalność włosów, przycięcie i farbowanie no a przede wszystkim wykonanie próbnego uczesania. Często to w czym wspaniale prezentuje się modelka w folderze lub też doradzają wszystkie drużki i ciocie nie koniecznie współgra z urodą i naturą Panny Młodej.

Woman with beautiful hairstyle Beautiful bride girl with long curled hairstyle and feather accessory img_6467