CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Co mówi o Tobie ślubny bukiet?

3 lipca 2012

nm_wb_113

 

Sezon ślubny w pełni, podobnie jak lato i sezon kwiatowy. Wybór jest tak duży, że doprawdy nieraz trudno podjąć decyzję, które kwiaty i w jakim kolorze mają dopełnić stylizacji i stroju Panny Młodej. Oczywiście liczy się nie tylko sam rodzaj kwiatów czy ich kolor, ale także odpowiednio dobrany do sylwetki kształt i wielkość bukietu.


Mamy zatem najbardziej klasyczną okrągłą wersję bukietu, zwaną biedermeierem, który pasuje niemal do wszystkich sukien, zwłaszcza tych w stylu romantycznym i bajkowym. Jeśli wybrana kreacja ślubna jest dość wyszukana i bogata, tradycyjny niewielki bukiet ślubny wydaje się być idealnym do niej dodatkiem.
Bukiety kaskadowe, elegancko wypływające z rąk panny młodej, niewątpliwie przyciągają wzrok gości. Wydłużona linia kwiatowa, wywołuje wrażenie wysmuklające, a panna młoda czuje się szczupła i piękna:) Bukiety kaskadowe idealnie komponują się z sukniami mocno dopasowanymi zwłaszcza syrenimi lub nieregularnymi.
Bukiety oryginalne o niepowtarzalnych kształtach, znajdzie się tu wszystko co nie jest koliste lub kaskadowe;); układy kwiatowe odpowiadające najprzeróżniejszym wzorcom symetrycznym lub znanym nam symbolom np. serca, ptaków itp.  Podkreślają indywidualność i pomysłowość Panny Młodej.

imagescasx2nvkokragly-bukiet-slubny-300x1991bukiet okraglybukiet kaskadowybukiet kaskadowybukiet oryginalny