CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Piwonii szał

15 czerwca 2013

Piwonie, slib w czerwcu, Kraków, wesele w Krakowie

“… Z burzą płatków kolorowych
Aksamitne purpurowe
Dumnie wznoszą swoje głowy
Wśród zieleni jak królowe …”

I nie tylko purpurowe, ale i białe, różowe, brzoskwiniowe a nawet wybarwiane na żółto i zielono. Moim zdaniem niezwykle wdzięczne, okazałe i naprawdę super sprawdzające się w dekoracjach ślubnych i bukietach. Pełniejsze niż róże, a w sezonie znacznie tańsze, wspaniale spisują się na weselnych stołach, w podwieszanych girlandach i naturalnie również w bukietach Panien Młodych. Żywe kolory, delikatne płatki i pełne główki sprawiają, że piwoniowe dekoracje wyglądają naprawdę wspaniale.

Na majowo/czerwcowych weselach, szczególnie jeśli Panna Młoda gustuje w delikatnych różach, na pewno spiszą się doskonale. Nie są szczególnie delikatne, więc bez problemu utrzymają się przez całe przyjęcie. Z odrobiną zieleni, złamane pachnącym dodatkiem mogą znakomicie pysznić się wśród wybornych potraw, kryształowych zwierciadeł, wysublimowanych stiuków i rodowych sreber. Bezpretensjonalnie ozdobią też nowoczesne sale hotelowe, dodając im miłego ciepła i gracji.

Piwoniom zawsze jesteśmy na tak;).  A w galerii zdjęcia naszej przemiłej Pary z Holandii - Karoliny i Jillesa -  było cu-dow-nie!. Czekamy na obiecane odwiedziny w Krakowie !