CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Przyjęcie niespodzianka

16 listopada 2014

wpid15085-066Pary Młode nieustannie szukają nowych inspiracji, aby uczynić swój ślub i przyjęcie weselne niezwykłym i oryginalnym. Marzą, by ich ceremonia na pewno zapadła w pamięć i serca wszystkich zaproszonych Gości. Wyzwanie jest dosyć trudne, ponieważ możliwości, jakimi dysponujemy obecnie, a także wszechobecny Internet powodują, że większość rzeczy już gdzieś widzieliśmy.Jeśli nawet nie na żywo, to właśnie w sieci.

Tym niemniej nie jest to powód do zmartwień, naprawdę! Ponieważ każde wesele jest specjalne i wyjątkowe. Tak po prostu jest. Dzięki temu, że jesteśmy różni i niepowtarzalni, jako ludzie. Czasem zdarza nam się organizować wesela w identycznym zestawie, czyli ten sam Kościół to samo miejsce przyjęcia i uwierzcie, jeszcze nigdy nie było tak samo. Są różne dekoracje, atrakcje weselne, tańce, czasem regionalne dodatki, które powodują, że z każdego wesela pozostają niepowtarzalne chwile i aranżacje do zapamiętania.

Jeśli jednak nadal szukacie jakiegoś ciekawego pomysłu na przyjęcie to może to być np. wesele niespodzianka! Da się wszystko zorganizować tak, żeby to nie Państwo Młodzi (czy w tradycyjnym pojęciu jubilat) byli zaskoczeni, ale np. setka zaproszonych Gości:). W sierpniu koordynowałam ślub i wesele Asi i Lolo, który był zorganizowany właśnie w ten sposób. Z Kościoła Goście zostali przewiezieni pod kolejkę na Jaworzynę, a następnie wagonikami dotransportowani do restauracji. Ile było domysłów, pomysłów i zastanawiania się przed przyjęciem, a potem jakie zaskoczenie! W każdym razie miny Gości, a szczególnie Belgów, bezcenne:). Widok zapierał dech, a i jedzenie i dekoracje dopełniły pięknie całości. Dla wszystkich niezapomniane przeżycie. Dla mnie szczególne ze względu na Asię i Lurenta, no i małego Theo, który jest już z nami i którego czuję się jakoś tak trochę przyszywaną ciocią:)