CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Nasze Walentynki

14 lutego 2015

fruits1-575x383Walentynki, to taki czas kiedy mówimy sobie coś miłego, okazujemy uczucia i obdarowujemy czymś miłym. Zwykle pisałyśmy w tym czasie o dekoracjach, zaręczynach lub inspiracjach na fajne niespodzianki. Tym razem będzie nieco inaczej. Chciałyśmy pokazać Wam coś, co dla nas, jako organizatorek i koordynatorek wesel,  jest szczególnie miłe, a więc Wasze ciepłe słowa i podziękowania. Oto kilka z nich:


mariage-3034It has been a delight to work with Angelika. She has been indispensable to organize our French-German-Polish wedding in Krakow. Living in Paris, we couldn’t have done anything without her ! It was really easy to communicate with her in English via emails or per telefon. More importantly, she really listened to our wishes, was always ready to help us fulfilling our desires, and by the end she knew us so well she could anticipate them ! We completely trusted her on everything. She has been really observant and paid attention to details we might have forgotten. On the D-day, she has been more than perfect ; very present but not attracting attention. Both our families were amazed by how efficient she was, coordinating everything while also helping Sophie with her dress or making a fool of herself to make us smile on the group photo! Sophie&Martin

1912465_845586142170419_468672587664881388_n1Kochane Panie,

jeszcze raz bardzo, bardzo, BARDZO dziękujemy za zorganizowanie nam bajkowego ślubu w bajkowej scenerii. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, inwencji, walorom osobistym ten tak ważny dla nas dzień był prawdziwym świętem.

Dwa bieguny: z jednej strony Wasz profesjonalizm, dbałość o najmniejsze szczegóły, odpowiedzialność i sumienność, z drugiej strony Wasz wdzięk i urok osobisty, pełen ciepła takt i dyskrecja,pomysłowość i poczucie humoru dały wyjątkowy efekt - niepowtarzalny i kameralny ŚLUB Z KLASĄ! Godna oprawa dla naszej ponad 40-letniej miłości.

Pani Angeliko i Pani Ulu,pozostaniecie na zawsze w naszej wdzięcznej pamięci…Zawsze będziecie mile widzianymi gośćmi u nas. Maja i Jerzy

Wszystko udało się super, a goście z zza granicy byli zachwyceni i weselem i Krakowem.Nam również było miło Panią poznać i ja chciałabym jeszcze298491_10150348913572567_1729410651_n1 raz serdecznie za wszystko podziękować!!! Miało to być “w razie czego”, a w sumie była Pani wspaniałym wsparciem, koordynatorem i wybawcą (zwłaszcza z tymi kwiatami wyszedł niezły numer). Bardzo bardzo dziękuję!!! Kasia Kucharczyk i Thierry


392314_10150436374082567_148482035_nZacznę jak wszyscy pozostali tez od początku ;) początku jak udało mi się trafić na „Cracow Weddings” z czego jestem bardzo bardzo zadowolona, a raczej zadowoleni!

Więc historia zaczyna się we wrześniu 2010 kiedy jednogłośnie z moim wtedy jeszcze przyszłym mężem zapragnęliśmy zalegalizować nasz długoletni związek. Wtedy byliśmy pewni że ze wszystkim poradzimy sobie sami bo co to za problem zarezerwować salę ;) W ówczesnym czasie nie wiedzieliśmy jeszcze w jak wielkim błędzie jesteśmy ;) Ochoczo zarezerwowaliśmy nasz wyśniony pałacyk , ba nawet znaleźliśmy orkiestrę i fotografa. No i potem było długo długo nic. Ja zaczęłam moją ukochaną pracę i okazało się że na nic nie mam czasu a już na pewno nie na organizację własnego ślubu. Wtedy moja ukochana mama, która patrzyła na to wszystkim z przerażeniem zadecydowała, że sami sobie nie poradzimy. Wybór padł na „Cracow Weddings” z powodu znakomitych recenzji  na stronie internetowej jak i referencji od naszej znajomej , która współpracowała z „cw” rok wcześniej.

Do rzeczy: Pani Angelika spisała się na medal, miała kontakt z wszystkimi podwykonawcami , których dzielnie informowała o wszystkich zmianach , które potrafiłam ubzdurać sobie na 2 dni przed weselem (nie wiedziałam że można być tak irytującym jak ja przed ślubem ;) ale chyba można ), z wielkim spokojem odbierała moje telefony o 12 w nocy i uspokajała że wszystkim się zajmie, ustaliła dokładny plan tego ważnego dnia; dzięki temu nie było czasu na nerwy i mogłam się cieszyć uroczystością. Pamiętała o każdej rzeczy, które mam mieć przy sobie (lista rzeczy była niesamowita). Nawet wtedy kiedy po mszy akumulator w naszym samochodzie nagle odmówił posłuszeństwa , chyba spod ziemi ;) w 5 min zjawił się mąż Pani Angeliki z kablami.

W dodatku muszę dodać, że Pani Andżelika jest niesamowicie miłą i ciepłą osobą , od pierwszej chwili wie się że można i chce się jej zaufać .

Reasumując wszystko BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!!

Justyna & Bogdan