CracowWeddings

www.cracowweddings.com

Angelika +48 504 017 311
Piotr +48 721 764 000

Czy ślub musi wiązać się ze stresem?

22 sierpnia 2017

3810261Nie i jeszcze raz nie!!! Ślub to ma być radość, miłość i śmiech. I wcale nie zależy to od tego czy jest ładna pogoda czy brzydka, od tego czy wydamy na przyjęcie 100 czy 20 tysięcy. Ani nawet od tego czy zatrudnimy najlepszy zespół z okolicy i najdroższego fotografa. Wszystko zależy od nastawienia samej Pary - ot! i cała tajemnica.

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu i naturalne jest, że chcemy, aby był on cudowny i wszystko przebiegło idealnie. Jest też swego rodzaju naszą prezentacją przed rodziną i przyjaciółmi. Podkreślmy to jednak po raz tysięczny, że zapraszamy osoby nam najbliższe, z którymi łączą nas szczególne więzy sympatii. A zatem nie przychodzą oni na przyjęcie, po to, żeby wytykać nam błędy, ale po to, żeby wspólnie z nami celebrować ten niezwykły dzień, okazać nam swoje wsparcie, miłość i przyjaźń.

Dla wielu Par stresujące jest samo wystąpienie publiczne, przed często licznym audytorium, podczas przysięgi małżeńskiej. Pamiętajmy jednak, że ślub to są też silne emocje, które na pewno znajdą zrozumienie:). Naprawdę warto dać sobie nieco luzu, pozytywnie się nastawić i zaufać osobom, w ręce których złożyliśmy obsługę uroczystości - i to zarówno jeśli są to członkowie rodziny, jak i wynajęci profesjonaliści.

A jeśli nie będzie idealnie, jeśli rosół będzie za zimny, a świadek przy toaście zapomni imion? To też będzie cudownie. Bo miłość, radość i po prostu bycie razem nie wymaga ideału - potrzebuje po prostu Was Kochani!

Dominika i Rafał  - nasza cudowna, fantastycznie pozytywnie nastawiona i zakręcona Para!